Radosław Nakielski

Przygoda z podwodnym światem zaczęła się 10 lat temu w Portugalii, gdzie pod wpływem impulsu zdecydowałem się zrobić kurs nurkowy. Później kolejne nurkowania, fantastyczni ludzie z pasją, których spotykałem, w tym fotografów, których zdjęcia mogłem podziwiać , kolejne specjalizacje – to wszystko natchnęło mnie do spróbowania swoich sił w fotografii podwodnej.

Początki były ciężkie – Olympus Tough, bez obudowy, bez światła, potem kombinacje, zmiany, sukcesywne dokupowanie sprzętu, a teraz ciężko się spakować na wyjazd. W międzyczasie wziąłem udział w różnych warsztatach fotograficznych, ciągle ucząc się, szukając inspiracji, pomysłów, własnego stylu.

A dzisiaj? Fotografia stała się moim hobby, nurkowanie z aparatem sposobem na odpoczynek, odcięcie się od rzeczywistości, zrelaksowanie. Przede mną jeszcze długa lista miejsc do odwiedzenia, wymarzonych kadrów. Zapraszam do oglądania zdjęć, komentowania, mam nadzieję że Wam się spodobają, a ja działam dalej by móc się dzielić tym co stało się dla mnie pasją.